Teslimat & Kargo

Aklımdavar.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, Aras kargo şirketiyle gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra  durumu "Tedarik Sürecinde" den  "Kargoya Verildi" ye çevrilir.

Siparişin Kargoya Verilmesi

Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 3 - 5  iş günü tedarik süresinde kargoya verilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketi Aras Kargo ile gönderilir. Siparişinizdeki yayınlar ilgili yayınevlerinin garantisi altındadır.

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir.  Aklımdavar.com, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.


Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (bilgi@aklımdavar.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz Ulaştığında Lütfen Aşağıdaki Maddelere Dikkat Ediniz

1- Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.


2- Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen 0 312 387 06 24 numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR